• Статистика

Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Главная » 2009 » Июнь » 6 » Кубок голови облдержадміністрації виграли Тисменицькі футболісти
    16:31:46
    Кубок голови облдержадміністрації виграли Тисменицькі футболісти
    Збірна команда юнаків Тисменицького району стала переможцем першого турніру з міні-футболу, який протягом 3-4 червня тривав на спортивних площадках Івано-Франківського коледжу фізвиховання.
    У фінальні змагання пробились 8 кращих команд, що спершу стали переможцями зональних змагань. Загалом у змаганнях взяли участь 17 команд. Відбіркові матчі проходили на міні-футбольних полях зі штучним покриттям, що протягом минулого року були встановлені в районах нашої області.
    Юні футболісти змагалися за цінний подарунок - майданчик зі штучним покриттям. Саме таким був головний приз турніру. В результаті чесної боротьби трофей і Кубок голови облдержадміністрації вибороли Тисменицькі футбольні таланти.
    У фіналі тисменицькі футболісти перемогли коломийських однолітків з рахунком 4:2. Третє місце - за яремчанською молоддю, котра здолала однолітків з Надвірнянського району. Переможний трофей стане 30-тим спортивним майданчиком зі штучним покриттям в області. Також всі призери змагань отримали від спонсорів комплекти спортивної форми та футбольні м’ячі. По комплекту футбольної форми отримав і кожен кращий гравень команд-призерів.

Просмотров: 557 | Добавил: zorizorg | Рейтинг: 0.0/0